foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
JESTEŚMY SZKOŁĄ BEZPIECZNĄ - PRZYJAZNĄ UCZNIOM I ICH RODZICOM

Szkoła Społeczna

im. Chrystiana Piotra Aignera w Puławach

STATYSTYKI

Użytkowników:
18253
Artykułów:
54
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
91635
Dzisiaj jest: 27 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Iwony, Sabiny, Wincentego

1080398

NAJMNIEJSZA STUDNIÓWKA W PUŁAWACH

Dzień 24 stycznia na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy III Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Ch. P. Aignera, bo to w tym dniu odbyła się studniówka.

Ten jakże wyjątkowy sobotni wieczór najstarsi uczniowie naszej szkoły rozpoczęli tradycyjnie od odtańczenia poloneza, oczywiście pod czujnym okiem swojej wychowawczyni pani Barbary Arciuch. Chętni zatańczyli również walca, czym udowodnili skuteczność pracy nauczycieli wychowania fizycznego pani Anny Mróz.

Po zaprezentowaniu swoich umiejętności tanecznych, maturzyści z uwagą wysłuchali uroczystej przemowy pani Dyrektor – Jolanty Łyszcz oraz wystąpienia swojego kolegi – Sebastiana Budy. Padło wiele ciepłych słów i podziękowań. Były również łzy wzruszenia. Po tych uroczystych wystąpieniach nastąpiła dalsza część zabawy, która trwała do samego rana.

Studniówka, jak w większości poprzednich lat, odbyła się w murach szkoły, a jej głównymi organizatorami byli rodzice i sami uczniowie. Maturzyści jednogłośnie stwierdzili, iż mimo wielu obaw, które im towarzyszyły podczas przygotowań – ten dzień był jednym z najważniejszych w ich życiu.

Niestety – jak wiadomo nie od dziś – wszystko, co dobre i piękne szybko się kończy, więc nadszedł czas odliczania – do matury już tylko 100 dni.
 
Naszym maturzystom życzymy powodzenia i trzymamy za nich kciuki, a wszystkich zainteresowanych odsyłamy do obejrzenia zdjęć z tego niezapomnianego wydarzenia.

    10804351080415             

 

 

 

 

 

 

 

 

więcej zdjęć w galerii  wiecej

 

Copyright © 2020 AIGNER Rights Reserved.